Логотип для студії дизайну інтер'єру— PS interior
Засновниці студії - PS interior дизайнери Тетяна Плотнікова та Олександра Сафронова. Тетяна та Олександра є спікерами різних дизайн конференцій і публікувалися у світовому журналі – Elle Decoretion з проектом – Філіград
На фото представлені реалізовані проекти PS interior
Завданням було розробити логотип, який уособлював би підхід до дизайну студії інтер'єрів - PS interior
Редизайн логотипу для компанії — Lux Ticket
Компанія займається наданням послуг пов'язаних
виїздом на провідні світові спортивні події

Клієнтам надається повний пакет гостинності,
починаючи від простих квитків, трансферу та апартаментів до VIP прийому, що включає зустріч в аеропорту на автомобілі класу люкс, Fast track в аеропорту, послуги особистого водія, президентські апартаменти, VIP квитки на заходи та ложі для колективного відвідування спортивної події.

Оскільки клієнт запланував масштабний перезапуск, розпочати вирішили з логотипу. У компанії вже існував логотип, але було вирішено кардинально змінити його.Логотип для компанії — PromoStars
Компанія займається просуванням, рекламою, PR для брендів
за допомогою колаборації зі зірками світової величини.

Метою було зробити логотип цілісним та динамічним.
Щоб головний елемент у дизайні, стилізована літера — Р
та акцент у вигляді зірки взаємодіяли між собою.

Так як компанія з великими амбіціями до розвитку, я хотів, щоб зірка сприймалася у певному русі. Це говорило про динаміку зростання.

Шрифтова частина назви надала контрасту за рахунок різної насиченості шрифту, що полегшувало загальне сприйняття
і не ускладнювало читальність
Логотип для міжнародного експерта, економіста — Igor Garbaruk
У процесі вирішення завдання я вирішив відмовитися від графічного знака у вигляді монограми, оскільки це додало б зайвої корпоративності та тяжкості логотипу.

Для формування особистого бренду, хотілося зробити акцент
на прізвища, тим самим підвищивши впізнаваність у вигляді візуальної комунікації.
Редизайн логотипу для міжнародної компанії з підбору персоналу — ATIKON
На відміну від старого варіанту логотипу, я хотів домогтися простоти і тонкого акценту діяльності компанії, що натякає на рід. Відмовився від знакової частини.

Наголосив у букві — О, де буква асоціювалася б
з лупою та чашкою кави, без якої співробітникам будь-який
Компанії не просто починати робочий день.

Прибрав градієнт (перелив) у попередньому варіанті, що
погіршувало сприйняття компанії. Змінив фірмовий колір тла.
Відтінок бордового зробив приємнішим.
Логотип для компанії — TOP of the NOTCH (USA)
Компанія знаходиться в місті Сіетл. Компанія продає свою продукцію через власні онлайн-магазини.

Складність полягала у побудові композиції, оскільки всі слова у назві короткі.

Я відмовився від зайвих елементів, які не вирішують бізнес завдання клієнта, а лише ускладнюють сприйняття бренду.

Завданням було зробити так, щоб назва компанії TOP of the NOTCH сприймалася цілісно, і викликало позитивні емоції.

Акцент у вигляді посмішки під шрифтовою композицією, передає позитивне посилання аудиторії клієнтів, за допомогою форми
та кольори
Логотип для компанії — Alyavit
Компанія заснована в Україні Віталієм Клоковим. З 2023 року проект з повного нуля починає запускатися в курортному німецькому місті Бад-Зальцуфлен. За планом з 2026 року повністю і на постійній основі проект і штаб квартира розташовуватиметься в США.

Ручна робота є ключовою особливістю компанії Alyavit.

Ідея.
Ключовим емоційним елементом у логотипі є знак. При розробці знаку я хотів об'єднати преміальність шкіряних виробів з ключовими особливостями виробництва ручної роботи.


В знак закладена перша літера – А, яка проявляється із негативного простору знаку.

У внутрішньому просторі букви – А (дві лінії) нагадують шов зроблений в ручну. Також лінії у внутрішньому просторі букви – А, натякають на голку, яка зшиває літеру всередині знаку.

Корона зверху, не так атрибут розкоші, як шматки шкіри, які використовують при виготовленні шкіряної продукції.
Логотип для компанії Homnox у Швейцарії. Місто Женева. Компанія займається будівництвом будинків за технологією 3D принтеру
Більш детально ознайомившись зі специфікою бізнесу, помітив, що всі будинки збудовані на основі 3D принтеру мають заокруглені кути, що захотів відобразити в графічному символі. Графічний знак має форму ланки ланцюга, що символізує міцний зв'язок між компанією і клієнтом. Також знак нагадує самі будинки, якщо дивитися на них зверху. Окрім цього, компанія наголосила на цінності якісного сервісу для задоволення потреб клієнта, починаючи від встановлення системи розумного дому, розробки дизайну інтер'єру, охорони, виклику сантехніка, електрика або садівника. І головне, щоб все це можна було швидко зробити за допомогою мобільного додатку в один клік.

Була проведена продуктивна робота в результаті якої, клієнтом був затверджений логотип, що найліпше відповідає цілям і місії компанії.
Логотип для компанії — Big Money University

Концепти логотипу для бренду — Big Money University


До мене звернувся Євген Олександрович Черняк із проханням розробити логотип для освітньої платформи — Big Money University. Отримавши необхідну інформацію я приступив до роботи.


Стратегічно я виділив два можливі шляхи:


1. Залишити існуючий логотип без значних змін, можливо, трохи доопрацювавши шрифтову частину, але без кардинальних змін.

2. Ризикнути та оновити дизайн, надавши йому візуальної простоти та глибокого змісту.


В одному з варіантів я обрав квадратну форму за її простоту, яка легко сприймається та запам’ятовується. Квадрат символізує надійність та стабільність, а також нагадує студентський капелюх — атрибут студентства.

Логотип для музичного лейблу — Milesian Music в Марбельї (Іспанія)
Основний напрямок лейблу, просування талановитих виконавців в стилі реп.

Ідея полягала в тому, щоб логотип був сучасним і простим.

За основу знаку, я обрав форму кола, яка асоціюється зі студійним мікрофоном та бабінним магнітофоном, що вказує на часи, коли тільки зароджувались студії звукозапису.

Шрифтову частину назви будував на модульній основі.
Логотип для Сергія Стерненка
(Творча робота)
Логотип для Сергія Стерненка, який збирає гроші на дрони для наших військових. Ці дрони дуже допомагають нашим військовим і тому варто по можливості донатити на потреби військових.

Я не хотів малювати деталізовано дрони, але хотів натякнути за рахунок акцентів на дану тематику. В процесі роботи, я захотів надати логотипу ефекту зношеності і потертості, як відсилання до самої сутності війни. Це холод, біль і бруд.

Внутрішній простір (очі, брови, окуляри, ніс) мають ніби асоціюватися з ландшафтом природи нашої землі над якою пролітають наші військові дрони.

Це не комерційна, а творча робота.
Логотип для компанії – Be First Management, що базується в Дубаї
Логотип для компанії – Be First Management, що базується в Дубаї

Be First – креативний спортивний менеджмент та маркетингове агентство, спрямоване на досягнення високих результатів у сфері спорту та розваг.
Логотип для стоматологічної клініки — Pavlovsky
Логотип для стоматологічної клініки.
Власниками клініки є родина стоматологів чоловік і дружина - Павловських. На початку війни росіяни розбомбили в Бородянці їх дві клініки.

Вирішили почати все спочатку і відкрили кілька відділень в Бородянці, з метою подальшого розвитку. Для цього домовились, що я розроблю логотип і логобук для мережі стоматологічних клінік - Pavlovsky
Логотип для центру реабілітації ветеранів бойових дій "Відновлення Сили" (Reviving Warriors)
Центр буде розташований в Іспанії, метою якого є надання комплексних реабілітаційних та підтримувальних послуг ветеранам, допомагаючи їм подолати фізичні та психологічні травми війни, відновити здоров'я та інтегруватися до суспільства.

В наступному пості, я покажу інші варіанти, які були в роботі. Думки засновників фонду розділились, аде більшістю голосів було обрано цей варіант. Важливо було, щоб логотип викликав позитивну емоцію і почуття.

Більшість людей бачить квітку, що розпустилась, але знак також нагадує дерево, як символ життя. Я не хотів малювати типове дерево, листя і коріння, я прагнув дотримуватись форми кола і зобразити дерево, як вид зверху. Крапка в центрі, це людина, яка захищена листям. Також крапка символізує міцний, непохитний стовбур дерева, а вільний простір навколо формує уявні гілки з переходом у листя.

Я хотів, щоб логотип у кожній людині викликав, якісь свої емоції, асоціації і почуття.
Логотип для адвоката, доктора наук Красюк Наталії власниці юридичної компанії — VENCEDORA
Логотип для IT-компанії з Kанади — SKORUS
Ідея: Літера - O як супутник обертається навколо компанії та клієнта. Великий еліпс це акцент. Проста форма. Втілює планету і саму компанію.
Логотип для компанії — НOPPS у Гамбурзі
Вендінговий міні-маркет у якому планується 5 торгових автоматів, які продають гарячі та холодні напої. (Чай, кава, газована вода, алкоголь)

Місія:

Клієнт повинен купити необхідний продукт швидко та зручно у будь-який час доби. Замовник хотів, взяти за символ образ зайця, як швидкого і спритного звірка. У свою чергу, я прагнув щоб знак асоціювався із зайцем за рахунок простої, динамічної форми і головне, щоб знак містив у собі асоціативну інформацію про сферу діяльності. Будь то чашка кави, кришка з-під пляшки, бульбашки в газованій воді, кнопка на автоматі для замовлення обраного продукту, наша планета Земля.

Коло – це тіло зайця. Дуга зверху, це акцент - вуха зайця
Також коло проста, динамічна форма.

Так само коло асоціюється з кришкою пляшки, баночкою енергетика, бульбашками в газованій воді, кнопкою на автоматі, монетою та нашою планетою Земля
Шеврон — CERBERUS
Клієнт звернувся з проханням розробити логотип-шеврон — Цербер.
Логотип для виконавця — TMAR з Марбельї
Ідея: Логотип мав бути шрифтовим та лаконічним. Щоб букви в назві ніби перетікали з однієї в іншу. Так само важливо було, щоб у логотипі дотримувався єдиний ритм.

YouTube канал виконавця
Логотип для компанії — Murrena
Компанія займається акваріумами та багато іншим, що з цим зв'язано.

Акваріум — міні реабілітаційний центр у себе вдома.
Логотип для студії дизайну інтер'єра — DR Company
Логотип для студії дизайну інтер'єру - DR Company

Я хотів за разунок простих форм закласти підсвідому асоціацію з дизайном інтер'єру, в якому завжди присутня різна геометрія. Висота. Кути. Скруглення.

Буква - D ніби випливає із негативного простору самого фону, як оптична ілюзія.

Шеврон — Gradiv
Клієнт поставив задачу розробити логотип, в якому назва при перевертанні також могла считуватися. Тобто щоб відбувалося відзеркалення. Так як букви за своєю будовою різні,
я промальовував різні варіанти, де намагався знайти оптимальні рішення. Найпроблемнішою виявилася бука - і, але клієнта цей компроміс влаштував.
Логотип для компанії — PS Management
Компанія займається пошуком талановитих бійців, організацією боїв, юридичною підтримкою бійців та медійною розкруткою.
Логотип для онлайн школы по работе с голосом — Магия голоса
Завданням було створити стильний напис, який би виглядав вишукано, але без зайвих елементів. Неприпустимим було використання ідей першого порядку типу мікрофона, навушників.

Логотип розробив у каліграфічному стилі. Ключовою ідеєю було зробити перше слово в назві — Магія таким, яке за допомогою характеру та ритму букв не буквально нагадувало б звукову хвилю. Друге слово - Голоси, є основою на якій стоїть - Магія

Голос – це ефективний інструмент для спілкування, впливу та переконання. Що краще ми ним володіємо, то простіше нам розкрити власний потенціал.
Логотип для компанії — Медлідер 24
Компанія — Медлідер 24 є офіційним дистриб'ютором в Україні швидких діагностичних тестів New Vision Diagnostics профітест

Мене бентежила цифра 24 як знак. Таких логотипів із цифрами маса. Наприклад канал новин 24.

Я вирішив зробити знак, у якому буде закладено букву (М та Л),
а також не буквально зчитуватиметься цифра 24.

Потім стало помітно, що напису – Медлідер 24 не вистачало слогану. Мені довірили цей слоган вигадати. Так з'явився напис: Гарантія якості.

Редизайн логотипу для туристичної компанії — LTA
Завданням було зробити логотип сучасним та легким для сприйняття порівняно зі старим логотипом.

Проаналізувавши конкурентів, заглибившись у сферу бізнесу,
я вирішив відмовитись від ідей першого порядку. Малювати черговий літак, чергову пальму, сонце та пляж я не вважав гарною ідеєю.

Важливо, щоб аудиторія клієнтів могла легко і без напруження прочитати назву компанії та запам'ятати її.

За основу я взяв ідею ілюмінатора у літаку, яке не буквально дає відсилання до подорожі за допомогою форми осередків. Біле тло навколо, це сам фюзеляж літака)

Щоб додати емоційного посилу, в одних із варіацій концепції я зробив комірки-ілюмінатора різного кольору.
(Синій – колір океану, помаранчевий колір сонця, піску та блакитний колір неба.
Логотип — Психологічний консьєрж
Місія – психологічний супровід клієнта у будь-яких складних ситуаціях.
Підготовка до ділових переговорів та зустрічей.

За основу взяв ідею ключа, зображеного у вигляді перших двох букв назви.

- Підібрати ключ до вирішення конкретного завдання.

- відкрити потенціал клієнта для професійної реалізації.

Золотий колір у логотипі - посилання на золотий ключик, як символ безмежних можливостей.
Логотип для консалтингової компанії — Clever Consulting
Ключовими цінностями компанії є щирість, кохання та довіра, а початковою назвою було Heart Consulting. На його основі я почав розробку концепції.

Народилася ідея листка конюшини у вигляді злиття воєдино сердець.
У нього закладав сенс успіху, співробітництва, довіри
та любові до справи.

Стебло листка спрямоване вгору, символізує зростання
та розвиток.

У результаті було вирішено замінити назву Heart Consulting
на Clever Consulting
Логотип для агротехнічної компанії — Inter Agroline
Компанія займається переробкою насіння соняшнику
та формуванням паливних гранул з максимальною потужністю переробки 700 тонн насіння на день.

Проект був великим, з безліччю різних нюансів, так як у компанії вже існував логотип і до мене звернулися, щоб я розібрав лого, що діє, і розробив свої концепти.

На проект пішов місяць, і я хочу поділитися деякими моментами роботи.
Логотип для клініки — V clinic
Літера - V проста і незграбна. Мені хотілося її якось обіграти, тому що просто буква - V у знаку погрожувала злитися з безліччю інших існуючих букв - V в логотипах.

Я прагнув, щоб буква — V нагадувала птаха, що злітає вгору, що говорило б про прагнення клініки до постійного розвитку.
Логотип для юридичної компанії — Vencedora
Логотип для охоронної компанії — Black Core Security
Деталі проекту за домовленістю із клієнтом не можу розголошувати. Завданням було розробити короткий логотип без зайвих деталей.

Я хотів, щоб букви завдяки своїй формі та насиченості асоціювалися б з надійністю та захистом.
Редизайн логотипу для громадської організації "Спільнота Свідомого Спілкуання"
Місія організації полягає у затвердженні діалогу, як основного способу розвитку особистості та вирішення суспільних проблем.

У старому варіанті не було цілісності і тому вирішив змінити композицію, шрифт і знак.

Оскільки в назві "Спільнота Свідомого Спілкування" багато літер, хотілося створити знак, який би привертав увагу та лаконічно доповнював назву.

Три перші літери - С у назві формують ідею трьох - С
Я хотів, щоб буква — С у шрифті була відкрита, що підтверджувалося самою місією компанії.
Логотип для інвестиційної компанії Top Gains
Компанія заснована у листопаді 2020 року Оленою Шамеко

Для клієнта було важливо передати відчуття динаміки, оскільки компанія швидко розвивається. Так як назва складається з двох слів, важливо було зробити так, щоб композиція виглядала цілісно і гармонійно.

Вдячний за довіру та можливість співпраці з командою професіоналів.
Окрема подяка особисто Олена Кадырова та Христина Корольова за взаєморозуміння!
Логотип для студії дизайну інтер'єру — Artseven
Логотип для студії дизайну інтер'єру — Artseven
Логотип для літнього клубу — Sungrilla
Завданням було зробити стильний напис, який би передавав легкість і вишуканість.

Промальовував безліч варіантів поєднань літер. Одних лише варіацій літери – g, було понад 5 варіантів. Не давала спокою промальовування хвоста букви g. ))

Намагався зробити легкий акцент, який відобразив у букві u, яка ніби плавно перетікає в букву n.
Логотип для організації в Казахстані — Pro Bono
Логотип організації з надання безкоштовних юридичних консультацій населення Казахстану

Як дизайнер, я відстоював ідею, щоб клієнт відмовився від знака, як окремого графічного елемента, який на мій погляд перевантажував логотип.

Так як у назві після слова – PRO є видимий відступ. Так само є точка, що теж переймає на себе частину уваги. І після ще позначення – KZ. Окремий знак був би зайвим.

Логотип для магазину — Ламинат
У процесі розробки логотипу я хотів створити шрифтовий логотип, у якому самі літери натякали б на сферу діяльності.

Для цього в буквах А зробив проміжки, що б асоціювалося з ламінатом. Так само літери А служили акцентом, що привертає увагу і римувалися між собою.
Логотип для фінансової компанії - Synapse
В основі ідеї знака стилізована літера S, що має квадратну форму, що говорить про стабільність та стійкість компанії.

Так само літера - S у знаку символізує рукостискання, як фундамент довіри та партнерства.
Логотип для консалтингової компанії з Канади — VEITA
Логотип для громадської організації «АдвоБат»
Логотип для громадської організації «АдвоБат»

Всеукраїнський волонтерський рух адвокатів України, які з початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України, об'єдналися для допомоги цивільним, військовим та кожному, хто її потребує.

Спершу мені сказали, що потрібно зробити знак у вигляді щита. Я бажав відійти від ідеї щита у звичному його вигляді, і хотів за рахунок форми знака лише злегка нагадувати щит, як символ захисту, ваги, як символ зваженого підходу до роботи, крила птиці, як символ свободи і відкриту книгу, як символ знань та фаховості.

Цей концепт не підійшов, і тому розробивши варіант із тризубом.
Шеврон — Призрак
Логотип для індійського стилю — Indian Style
У магазині все, що характерно для індійської культури - одяг, сувеніри та різноманітні аксесуари.

Я хотів, щоб літери асоціювалися з Індією.
Логотип для IT — компанії, що займається секретним зв'язком
Завдання було намалювати восьминога, що поглинає землю.

Проект був цікавим, але не простим, оскільки малася на увазі ілюстрація.
Логотип для Європейської асоціації психологів-сексологів
Варіантів концепцій було багато. Кожна з них мала право на життя.

Я вирішив обіграти літери і тим самим наголосити на скороченій назві асоціації.

EAPS - це Європейська асоціація психологів та сексологів.
Логотип для німецької громадської організації Drukarnia - Civil Society Center Sloviansk
27 вересня на сході України у місті Слов'янськ буде відкрито філію.

Drukarnia - Civil Society Sloviansk - має стати майданчиком для зустрічей та спільної роботи локальних ініціатив, активних громадян, місцем для навчання, тренінгів, курсів та просто зустрічей.

Місія компанії – підтримка та розвиток громадянських ініціатив на сході України та створення середовища для розвитку активної молоді.

Ключові особливості – це зв'язки з Німеччиною та іншими країнами ЄС. Готовність відкривати ці зв'язки для регіону, привозити нових людей та створювати можливості для спілкування та обміну досвідом між країнами та регіонами)
Редизайн логотип для міжнародної дитячої академії — Youth Flow Academy.
Попередня назва була ICU - International Children's University.

FLOW у перекладі це потік, течія. Тому сам символ, це стилізована літера F, яка має початок і швидко розвивається в потоці течії.

Академія прагне навчати дітей так, щоб скоротити ціну їх помилки у дорослому житті.
Логотип для креативного
агентства — RIVER
Компанія займається цифровим дизайном, веб дизайном та цифровим маркетингом.

Спочатку було вказано таке гасло: Let your ideas flow — Нехай ваші ідеї течуть.

Але через постійний пошук найбільшої простоти, він мені здався все ж таки довгим.

У підсумку вигадав коротший: Follow the idea — Слідуйте за ідеєю
Логотип для дизайнера інтер'єру — Міла Чупріна
Я хотів, щоб логотип був геометричним і асоціювався за допомогою форми з планом інтер'єру.
Логотипу для компанії — Стандарт Электрон Связь
Метою ставив зробити логотип простим та сучасним – попрацювавши з негативним простором. Де дві літери — С виявляються із загального тла, а літера — Э у самому знаку.

Це хвилі зв'язку від центру до більшого. Де більша ця кількість людей, клієнтів, споживачів.
Логотип для консалтингової компанії у Дубай
У процесі роботи вирішив відмовитися від знака.

Місія - збільшення ефективності бізнесу шляхом оптимізації та автоматизації бізнес-процесів за рахунок впровадження новітніх технологій - MAJ, що і стало знаком.

Ідея в тому, що назва ніби вишиковується в єдину конструкцію слова.
Емблема — Smart Never Sleeps
Під час роботи, замовником мені була поставлена задача зробити ілюстрацію, в якій має бути мегаполіс, два чи три кита, небо, океан і яхта.

Я хотів візуально спростити емблему, за рахунок зменшення об'єктів в ілюстрації. Я вважав, що краще зробити акцент на чомусь одному, щоб емблема легко сприймалася і запам'ятовувалась в великому і маленькому форматі.

Але замовнику потрібно було розробити саме ілюстрацію, яку я вирішив сформувати у формі кола, як найбільш підходящої під водну тематику.
КОНТАКТЫ
+38 097 491 50 78
artnazarov@gmail.com
Оставьте контакты, я с вами свяжусь
КОНТАКТЫ
artnazarov@gmail.com